Život je jedna veľká zmena, zmena chutí, priorít či snov a niečo o tom by mohla rozprávať bývalá reality hviezda Zuzana Straus Plačková. V zmyslovom ponímaní života došlo u nej k zásadnej zmene, ktorou šokovala širokú verejnosť. Je to extrém!

Rodáčka z Čadce všetkých fanúšikov doslova zarazila jej najnovšou správou. Plavovláska je známa tým, že holduje plastickým či kozmetickým úpravám. Dala si dva krát zväčšiť prsia, potom si dala zmenšiť nos, následne výplne do pier. No zdá sa, že svoje rozhodnutia prehodnotila a zvážila aj svoje zdravie.

Tentokrát sa rozhodla, že si nechá plasticky upraviť prsia, žiadna novinka však? Pointa spočíva v tom, že si ich chce nechať zmenšiť ako sa zmienila na svojom Instagrame. Dokonca sa rozhodla pre polovičnú veľkosť, než na ktorú je zvyknutá. Aspoň si tak odpočinie jej chrbtica, ktorá trpela obrovskou záťažou gigantických balónov.

 

Zdroj: Instagram / YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here