Zuzka Plačková patrí k najkrajším slovenským ženám, ktoré sa tiež pýšia luxusnou, štíhlou postavou. Všetkých jej fanúšikov zaujímalo, aké sú jej triky štíhlej línie a aké je jej tajomstvo udržania si svoje váhy. Konečne to Zuzka prezradila všetkým zvedavcom a nadšencom, je to jednoduché!

Zuzka ako väčšina z nás sa tiež zaujíma o svoju váhu, prípadne jej vylepšenie. Investuje do noviniek kopu peňazí aj času, no stojí to za to. Sem tam aj ona priberie nejaké to kilečko navyše, no okamžite ho zhodí. Ako to robí a môžu to robiť aj ženy, ktoré nemajú dostatok financií? Odpoveď Zuzky Vás dostane!

Zuzka má svoju osobnú výživovú poradkyňu, ktorá jej radí so zdravou výživou, no sem tam aj rodáčka z Čadce podľahne túžbe a dá si presne to, na čo má chuť. Zaručený tip na úspech je zo 70% úprava stravy a následne pohyb. Ak nemáte peniaze na osobného fitness trénera, skúste beh či rýchlu chôdzu. Ak Vás toto nebaví, tak aj tanec je skvelým spaľovačom tuku.

Samozrejme, že ďalšou súčasťou zdravého životného štýlu je dostatok tekutín, preto plavovláska radí, že musíte vypiť 4 dcl vody na 10 kilogramov vašej váhy.

Istotne sa Vám stane raz za čas to čo Zuzke a síce, že nebudete mať chuť na žiadne cvičenie ani pohybu, čo je v podstate normálne. Telo potrebuje aj dostatok odpočinku, takže to s cvičením nepreháňajte.

Ako vyzerá zdravý jedálniček podľa poradkyne?

Raňajky- Sú základom dňa, kvalitné a vyvážené raňajky spúšťajú Váš metabolizmus a rýchlejšie spaľujú tuky. Dajte si napríklad ovocné smoothie obsahujúce: 125 gramov tvarohu, 100 gramov banánu, 2 lyžičky chia semienok a lyžicu kvalitného oleja.

Desiata- Prestávka medzi jednotlivými jedlami by mala byť cca 2-3 hodiny. Dajte si napríklad ovocie, zeleninu či proteínovú tyčinku.

Obed- Delená strava je ideál. Dajte si napríklad kuracie mäso či rybu a k tomu dusenú zeleninu.

Olovrant- Biely jogurt, dochuťte si ho podľa seba napríklad ovocím, orechmi či mandľami bez soli.

Večera- Tá by mala byť polovičnou dávkou z obedovej. Skúste napríklad zeleninový šalát, mozzarellu, tuniaka či cottage syr.

 

Zdroj: Instagram / Pixabay.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here