V pamäti všetkých fanúšikov seriálu Gossip Girl zostáva seriálova Blair navždy ako tmavovlasé rozmaznané dievča z bohatej rodiny. U jej predstaviteľky, Leighton Meester bola gaštanová farba vlasov roky stálicou aj v súkromnom živote, no zmena je život.

Zrejme to si povedala herečka keď sa zverila do rúk populárnej kaderníčky Aury Friedman, ktorej schopnostiam dôverovali aj slávne dámy ako sú speváčka Lady Gaga či herecká kolegyňa Jennifer Lawrence. Docieliť tak čistú platinovú blond trvalo údajne viac ako šesť hodín a s dokonalým výsledkom sa Leighton pochválila fanúšikom na Instagrame.

Pre mnohých je možno prekvapením, že hrdinka Gossip Girl je v skutočnosti plavovláskou. Svetlej koruny krásy sa však pre rolu panovačnej intrigánky Blair musela nadobro vzdať, čo sa jej zapáčilo natoľko, že brunetkou zostávala dlhé roky aj po skončení natáčania úspešného seriálu. Tomu však, ako sa zdá, odzvonilo svet si bude musieť zvyknúť na úplne novú Leighton Meester. Bomba!

leighton meester platinová blond

leighton meester nove vlasy

leighton meester peroxidova blond

leighton meester platinova blond

Zdroj: elle.com | Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here