Výber symbolu lásky, ktorý zostane na prste po celé roky nie je veru jednoduchou úlohou. Existuje mnoho možností a zdá sa, že pribudol ďalší horúci kandidát na vhodnú voľbu. Bohužiaľ, je určený skôr pre odvážnejšie tipy, ktoré sa neboja menšej dávky bolesti – piercing do prsta!

 

Ligotavým šperkom sa budete pýšiť do niekoľkých minút a obavy zo straty môžete pokojne zahodiť za hlavu. Cena tzv. transdermálneho implantátu závisí od zvoleného materiálu, no uvádza sa, že je to stále nižšia suma oproti klasike. Strachopudov možno odstraší krátkodobá bolesť, ktorú si pre novodobý trend treba vytrpieť a priznajme si, mať prsteň neustále na prste môže byť aj na škodu.

svadobne trendy obrucky

Kontroverzný trend tak delí ľudí na zástancov i nadšencov. V otázke bezpečnosti tejto novinky sa nezhodujú ani názory profesionálneho „piercera“, ktorý v piercingu nevidí najmenší problém a dermatológa, dvíhajúceho varovný prst nad komplikáciami spojenými s malým ale dostatočným zásahom do tela. Mali by ste odvahu vyskúšať tento klenot ako symbol vašej lásky?

piercing do prsta

piercing do prsta obrucka

piercing do prsta svadba

Zdroj: womanmagazine.co.uk | Foto: Instagram, pixabay, youtube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here