Známa Lucia Gachulincová alias LULA sa dostala do nášho podvedomia vďaka súťažnej relácii Farma, kde stretla aj svoju už bývalú lásku Dávida. Po ich rozchode vyzeralo všetko v poriadku, až kým sa neobjavili tieto fotky s vínkom v ruke a smutným výrazom tváre! Čo sa deje, je na dne?

Tmavovláska má na svojom Instagrame ako fanúšikov tak aj hejterov, ktorých riadne podráždila spomínanými fotografiami. Neskôr však celú situáciu objasnila a dodala odkaz pre nepriaznivcov, že by ju určite chceli vidieť na dne, no to sa nikdy nestane!

Lula totiž spolupracuje na videoklipe s Plexom a so slovenskou speváčkou Ronie, v ktorom hrala hlavnú postavu. Videoklip budeme môcť vidieť čoskoro a podľa fotografií usudzujeme, že to bude bomba.

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here