Nedávno sme písali o najúspešnejšej módnej blogerke, Talianke Chiare Ferragni. Tento rok oslávila 30. narodeniny, zasnúbila sa a… je tehotná! Darmo, krásna milionárka je narodená pod šťastnou hviezdou.

Tento víkend úžasnú novinku budúci rodičia zdelili svetu ako inak, než cez Instagram. Chiara čaká svojho prvého potomka s talianskym spevákom menom Fedez, s ktorým sa zasnúbila v máji na jej narodeninovej oslave. Mnohých prekvapila správa možno o to viac, že blogerka čaká bábätko už piaty mesiac a nie je to na nej vôbec vidno. Stále je štíhla ako prútik a tehotenské bruško by ste na nej hľadali márne. Nasledujúca fotka má len niekoľko dní, takto vyzerá Chiara v piatom mesiaci tehotenstva.

Chiara sa na Insta Stories podelila aj o fotky dieťaťa z ultrazvuku. Budúci rodičia sú nesmierne šťastní a my sa tešíme spolu s nimi. Ako pravé fashion maniačky sa nevieme dočkať na Chiarine tehotenské módne kreácie.

Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Katarínka
Študentka ekonómie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl a móda sú jej blízke preto, lebo verí, že práve oblečenie o človeku veľa napovie. Nemá rada, keď k oblečeniu ľudia pristupujú povrchne. Okrem iného miluje zvieratá, prírodu, cestovanie, umenie a úprimnosť. Tú očakáva od iných, ale najmä sama je úprimná, čo nie je vždy všetkým príjemné.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here