Spevák je bývalým členom chlapčenskej skupiny One Direction. Tá sa pred časom rozpadla a každý z chalanov sa pobral vlastnou sólo kariérou. Harry Styles si momentálne užíva svoje turné po európskych metropolách, pričom na každom koncerte má oblečený iný extravagantný oblek. S fialovým kúskom zvoleným na vystúpenie v Mníchove sa však trošku prepočítal.

Verní fanúšikovia mladého hudobníka si už na jeho výstredné outfity takpovediac zvykli, pretože ruku na srdce, fešákovi pristane takmer všetko. Napriek tomu, tentoraz zvolené fialové nohavice neboli tým pravým orechovým, čo sa ukázalo na videu jednej fanúšičky z mníchovského koncertu. Na ňom pôsobí intímna oblasť hviezdy naozaj „vzrušene“ a internet z tohto zistenia začal úplne šalieť!

Chudák Harry! Ak by sa neobjavila iná fanúšikovská fotografia  daného momentu, zrejme by bol terčom posmeškov ešte dlhý čas. Spomínaný záber však dokazuje, že video bolo iba optickou ilúziou spôsobenou nevhodnými záhybmi nohavíc a nešťastným uhlom pohľadu. Je to ukážkový príklad toho, ako vie nelichotivý strih či materiál zradiť svojho majiteľa v tej najhoršej chvíli. Minimálne sme sa pobavili!

Neštastné video:

Fotky Harryho v “inkriminujúci” moment nájdete >>>TU<<<, >>>TU<<<, >>>TU<<< a >>>TU<<<!

Zdroj: seventeen.com | Foto: Instagram | Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here