Ak niekto tvrdí, že topánok už máte dosť, prestaňte sa s ním stretávať, pretože toľko negativity vo svojom živote skutočne nepotrebujete – podobný výrok obletel internet a niet sa čo diviť, že ho toľké milovníčky topánok zdieľajú. Topánky, topánky, topánky – milujeme ich! Nikdy ich nemôže byť dosť, vždy sa nájde miesto pre ďalšie, zvlášť, ak ide to takýto výnimočný kúsok!

Spoluzakladateľ a hlavný kreatívny manažér spoločnosti Too Faced – Jerrod Blandino oznámil všetkým milovníčkam ich luxusnej kozmetickej značky, že od októbra ponúknu svojim zákazníčkam limitovanú edíciu topánok, o ktorých pyšne tvrdí, že sú “Lepšie ako se*”!

Kto chce pár topánok lepších ako se*?

Takouto vetou láka na svojom instagramovom profile sám Blandino. “Výborne, máte šťastie. Prinášame vám super limitovanú edíciu na predaj už v tomto októbri v New Yorku.”

Úspešnosť tohto vyzývavého názvu produktu si už značka odskúšala na maskare. Ak funguje pri kozmetike, musí bodovať aj u topánok! Pretože kozmetika a topánky majú jednu spoločnú vec – ženy ich milujú!

Topánočky vyzerajú skutočne luxusne.

A ak by niekto pochyboval o opodstatnenosti názvu edície, uisťuje ho o tom nápis na podrážke, ktorý môžete nájsť >>>TU<<<!

Zdroj: cosmopolitan.com | Foto: instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here