Aká je vlastne dokonalá postava? Túto otázku si istotne kladie väčšina z Vás a odpoveď je stále nejasná. Prečo? Lebo každému sa páči niečo iné, no postava tejto krásky je podľa viacerých mužov TOP. Súhlasíte s nimi???

Lucia Javorčeková bola kedysi športovkyňou, no rozhodla sa cyklistiku zavesiť na klinec a chcela preraziť v modelingu. Bolo to určite výborné rozhodnutie, pretože by bola škoda, ak by jej luxusnú postavu nespoznal svet. Svoje ženské dokonalé krivky vystavuje na obdiv ako u nás na Slovensku tak aj v zahraničí.

Muži z nej doslova šalejú a prirovnávajú ju k bohyni. Jej telo sa objavilo dokonca aj v zahraničných časopisoch ako napríklad “Marca” či “The Sun” a na svojom Instagrame má 1,1 milióna sledovateľov.

Pikantnejšie zábery jej postavičky si môžte pozrieť —TU— a —TU— !

 

Zdroj: Instagram / desktopbackground.org

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here