Jesenné farby hýria možno krásnymi žltými a oranžovými pastelkami ale na to, aby ste medzi nimi vynikli aj vy, siahnite radšej po tmavých rúžoch na pery. Malý prehľad dostupných a overených pomocníkov vás nakopne a pomôže pri výbere.

 

Essence Ultra Last Instant Colour

Začneme rovno najlacnejším ale o nič horším adeptom na dokonalý rúž jesene. Široká škála týchto noviniek od Essence ponúka krémovú konzistenciu, ktorá nevysúša pery a vysoko kryje. Vyskúšať môžete tmavý odtieň 19 Purple Heart v cene do 3 €.

tmave ruze

Catrice Matt Lip Artist 6h

Napohľad nejde o klasický rúž ale vzbudzuje skôr dojem „pastelky“.  Je to totiž ceruzka, ktorá má neskutočne dobrú pigmentáciu a z pier vám tak skoro nezmizne. Zamatový pocit môžete zažiť s odtieňom 080 Chocolate Frosting za 5 – 6 eur.tmave ruze

Rimmel  London Lasting Finish by Kate Moss

Je to už nejaký ten rok, čo sa Kate Moss stala tvárou tejto dokonalej kozmetiky od Rimmelu a odvtedy sú rúže v celej palete nude či matných odtieňoch ale aj silnejších a pestrejších farbách vhodných na zimu. Dodávajú perám dlhotrvajúcu výdrž o čom sa môžete presvedčiť, ak siahnete napríklad po lesklom fialovom odtieni číslo 30 (3-5 €).

rimmel tmave ruze

Oriflame Giordani Gold

Matné rúže v luxusnom zlatom obale Oriflame vypracoval do dokonalosti. Za kus síce zaplatíte 10 eur, no taký „Dark Burgundy“ za to určite stojí. Je dokonca obohatený o vzácny argánový olej, vďaka, ktorému budete mať príjemný pocit na perách po celý deň.

Pupa I ´m

Asi najrozsiahlejší výber odtieňov ponúka práve táto talianska kozmetika. Cenová kategória sa rovná Oriflame Giordani Gold ale vo výbere budete mať oveľa väčší problém hlavne ak ste nerozhodný tip. Odporúčame však 414 – Berry Violet, neoľutujete.

pupa tmave ruze

Foto: InstagramLumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.