Aj vaše skrine sa prehýbajú pod kilami oblečenia a pritom každé ráno (znova a znova) zisťujete, že nemáte čo na seba? Táto “choroba” postihuje mnohé ženy- nakupujeme ako o život a potom zúfalo zisťujeme, že nám naše výlety do obchoďákov vôbec nestoja za to. S tým je však teraz koniec, s týmto kúskom oblečenia sa už nebudete hodiny rozhodovať čo na seba, pretože keď ho raz budete mať, už nebudete chcieť nosiť nič iné! 

Čarovným doplnením vašeho šatníka je zamat. Táto látka je hitom roka 2017 a pokryla každý kúsok oblečenia. Topánky, šaty, sukne, tričká, saká, klobúky… všetko podľahlo zamatovej invázií. Tento nadčasový a elegantný kúsok vás dokáže preniesť o desaťročia späť, no v kombinácií s tým správnym typom džínsov a topánok z vás urobí hotovú dračicu.

Zamat bol v minulosti považovaný za “večernú látku”. Elegantné zamatové šaty sa nosili na špeciálne príležitosti a boli znakom honosnosti a bohatstva. Dnes už toto pravidlo neplatí, zamatové oblečenie môžte nosiť všade a pokiaľ chcete vymeniť opätky za tenisky, nespôsobíte tým žiadne faux pas. Dôkazom toho sú aj módne značky ako napríklad Jimmy Choo, Valentino, Lacoste, Elie Saab a Miu Miu, ktorí vytvárajú jedinečné kombinácie, ktoré vo vás zanechajú poriadny dojem. Inšpirujte sa nasledujúcimi fotografiami a keď budete nabudúce nakupovať v obchodnom dome, viete čo máte hľadať! 🙂

Foto: Instagram, Youtube