67. ročník  najprestížnejšej súťaže krásy Miss World 2017 sa odohrával v čínskom meste Sanya. Až 118 krások prišlo zabojovať a získať vysnívanú rozprávkovú korunku. Podarilo sa to však 20-ročnej študentke medicíny z Indie, vďaka ktorej získala India už svoj šiesty titul v histórii.

 

TOP 3

Udalosť sa konala 18. novembra 2017, pričom tie najkrajšie dámy z rôznych kútov sveta súťažili o víťazstvo v šiestich kategóriách – Sport, Top Model, Talent, Multimedia, People´s Choice Awards a Beauty With A Purpose. Hodnotný titul nakoniec získala Indka Manushi Chhillar, ktorá porotu očarila nielen svojim zjavom ale aj trefnými odpoveďami a charizmou. 2. miesto a teda titul 1. vicemiss obdržala Mexičanka Andrea Meza, no a TOP 3 uzavrela Stephanie Hill z Anglicka.

Miss World 2017 Manushi Chhillar

Pre nás si najkrajšia!

Očarujúca ryšavka zo Slovenka, Hanka Závodná, síce titul nevyhrala, no aj napriek tomu, našu krajinu úspešne vyzdvihla.  Zaznamenala totiž obrovský úspech v charitatívnej časti súťaže s názvom „Beauty With A Purpose“, kde sa umiestnila v krásnej TOP 20, čo je pri celkovom počte zúčastnených dievčat veľmi vzácnym ocenením. Hanke za reprezentáciu ďakujeme a zo srdiečka gratulujeme!

Hanka Zavodna Miss World 2017

vitazka Miss World 2017

Manushi Chhillar Miss World 2017 vitazka

vitazka Miss World 2017

Zdroj: wikipedia, eonline.com | Foto: InstagramLumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.