Kto by si už len nepamätal na túto latinskú kráľovnú? Rosalinda neohúrila krásou len mužov ale aj ženy, ktoré sa jej chceli podobať. Krásna speváčka a herečka Thalia má už neuveriteľných 46 rokov, no na najnovších fotkách vyzerá oveľa lepšie ako jej mladšie kolegyne z brandže!

Takto si ju pamätáme

Nádherná hnedovláska najnovšie šokovala fanúšikov. Svoju prirodzenú farbu vymenila za ružovú a nabrala tak mladistvý dojem. Avšak Thalia nie je zástankyňou farbenia vlasov, preto si nechala ušiť parochňu na mieru. Čo myslíte nepristane jej to viac?

 

Zdroj: Instagram / Pinterest.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here