Obľúbená americká speváčka a herečka Selena Gomez si v poslednom čase prechádza náročným obdobím, ktoré na jej srdci zanechalo obrovské trhliny. Transplantácia obličky, rozchod s Bieberom či kolísavá váha kvôli ochoreniu nie sú jedinými starosťami, ktoré Sel sužujú. Najnovšia lekárska správa ju dorazila a položila ju na dno!

Tmavovláska trpí vzácnym ochorením LUPUS, ktorý jej spôsobuje veľké problémy. Len prednedávnom podstúpila transplantáciu obličky, ktorú jej darovala jej kamarátka Francia. Keby nebolo vtedy jej, speváčka už nemusela byť medzi nami.

Táto choroba postihuje najmä mladé ženy, síce na ňu existujú lieky, no nevedia ju zastaviť, iba spomaľujú jej priebeh. Ochorenie prebieha tak, že imunitné bunky napádajú bunky vlastného tela, čím poškodzujú tkanivá a spôsobujú rôzne zápaly tela. Aby toho nebolo málo, pacientkam s týmto ochorením lekári nedoporučujú otehotnieť.

V prípade speváčky sa lekári jednoznačne zhodli, že by nemala mať vlastné deti, pretože priebeh jej choroby by mohol mať fatálne následky na dieťatko. Vyzerá to tak, že niekdajšia hviezdička z Disney nebude mať nikdy vlastného potomka a tento fakt ju totálne zmohol. Niet divu položil by aj tú najsilnejšiu ženu na svete. Dúfame, že svoj boj krásna Selena nevzdá a nejaká nádej sa pre ňu určite nájde.

 

Zdroj: Instagram/YouTube/Pixabay.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here