Všetci fanúšikovia tejto obľúbenej dvojice Hollywoodu stále veria, že sa hrdličky dajú znovu dokopy, no márne. Najnovšia správa totiž odhalila skryté tajomstvo ich vzťahu!

Selena Gomez to už dávno vedela, že je koniec, no potrebovala k tomu nejaký dôkaz, ktorý by ju o tom skalopevne presvedčil, povedali blízky priatelia Marshmellov a Anne-Marie exkluzívne pre “HollywoodLife”. Tmavovláska si uvedomila, že s blondiakom môžu byť len priatelia a nič viac, pretože k nemu už lásku necíti.

Utvrdila ju v tom nedávna udalosť, kedy bol Bieber spoluúčastníkom dopravnej nehody. Sel bola znepokojená a jeho zdravotný stav jej nebol ľahostajný, no nemala potrebu za ním utekať a zisťovať ako na tom je, len mu napísala sms. Podľa jej slov, ak by ho ešte milovala, bolo by jej jedno ako závažná bola nehoda, určite by za ním prišla, no nespravila to. Speváčka je pripravená na definitívny koniec vzťahu.

 

Zdroj: Instagram  / YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here