Známa Kardashianka šokovala fanúšikov na sociálnej sieti najnovšími fotkami. Ani jeden z nich si nemohol nevšimnúť náhlu zmenu jej výzoru a na kedysi krásnu Kendall sa spustila vlna hejtov na jej adresu. Podľa všetkého podstúpila plastickú úpravu, ktorá nebola najlepšou voľbou!

Kendall nepatrí k najvýraznejším osobám z tejto slávnej rodinky, pretože je stále svoja a nevytŕča z davu. Stále má svoje tmavé vlasy i keď zvyšok rodiny šiel do platinovej blond. Možno preto ten šok s jej novým ja.

Tmavovláska je celosvetovo známa modelka a možno práve kvôli práci musela zmeniť imidž, ktovie. Nuž ale pravdou ostáva, že táto plastika sa vôbec nevydarila a Kendall sa už na seba ani zďaleka nepodobá, nemyslíte???

Tmavovláska pred plastikou

Kendall po plastike

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here