Fanúšikovia hviezdnej dvojice Justina Biebera a Seleny Gomez sa radovali ich znovuzjednoteniu predčasne! Dvojica všetkých svojim ďalším rozchodom šokovala, no najnovšie sa objavili správy o údajnom tehotenstve speváčky! Tieto fotky majú byť dôkazom!

Tmavovláska vzťah s Kanaďanom ukončila a fanúšikovia ostali zaskočení. Dvadsaťpäť ročnú speváčku a herečku nafotili paparazzi v Beverly Hills, ako kráča s bibliou v ruke na hodinu jógy. Práve tieto fotografie spôsobili totálny ošiaľ a všetci si teraz myslia, že je Selena v tom!

Vyzerá ako by bola vo štvrtom mesiaci tehotenstva a fanúšikovia sú presvedčení, že s Justinom naozaj čakajú dieťatko. Nuž neradujte sa predčasne, nezabúdajte na to, že Sel trpí vzácnym ochorením Lupusom a práve táto choroba môže byť pravým dôvodom speváčkinej váhy.

Takto vyzerala speváčka kedysi

Fotky, ktoré spôsobili ošiaľ si môžete pozrieť —TU— , —TU— a —TU— !

 

Zdroj: Instagram/YouTubeRurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)