Svetoznáma modelka Cara Delevingne sa nikdy netajila svojou se*uálnou orientáciou a tým, že je bise*uálka, no do tejto celebrity by sme to nepovedali. Novinárom sa podaril bravúrny kúsok, odfotili Cara ako sa bozkáva s ….

Modelka sa s touto známou slečnou ťahá už nejaký ten mesiac, stali sa z nich dobré priateľky. No podľa najnovších fotiek to vyzerá tak, že je medzi nimi viac než len kamarátstvo. Nedávno ich spolu prichytili v nočnom klube v LA v spoločnosti známeho herca Macaulay Culkina a Brendy Song.

Dobre sa zabávali, tancovali a došlo aj k romantickému bozku medzi Carou a Paris Jackson, ktorej orientácia je doposiaľ neznáma, nakoľko ešte v roku 2017 tvorila pár s Michaelom Snoddym. Možno sa preorientovala a začali sa jej páčiť aj ženy, ktovie.

 

Zdroj: Instagram / YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here