Talentovaná, nádherná Selena Gomez, ktorá bola módnou ikonou a vzorom mnohých dievčat je nadobro preč! Kráska sa po rozchode s Justinom o seba prestala starať a zanevrela na svoj zovňajšok! Kedysi dokonalo vyzerajúca speváčka dnes naháňa ľuďom strach!

Fanúšikovia sú z jej najnovšieho vzhľadu oprávnene v šoku, pretože má mastné vlasy, hrozný outfit a už z nej nevyžaruje pozitívna energia ako kedysi. Po rozchode s Bieberom sa fanúšikovia tmavovlásky obávajú o jej duševný stav, nakoľko už niekoľkokrát skončila v liečebni. Dúfame, že sa čoskoro pozbiera a ukáže blondiakovi o aký DRAHOKAM prišiel!

Selena kedysi

Speváčka dnes

Zdroj: Instagram  / suwalls.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here