Dara Rolins patrí medzi najštýlovejšie ženy česko – slovenského showbiznisu a napriek tomu, že v decembri oslávi 45. narodeniny, jej telo vyzerá božsky. Dara je dôkazom toho, že vek je len číslo, a keď sa chce, dá sa všetko!

Dara miluje zdravý životný štýl a každý deň svojmu telo dopraje kvalitný pohyb. Živí sa hudbou, a ako sama hovorí, na vystúpeniach rada krúti zadkom, musí teda pritom vyzerať ako diva. A že sa jej to darí, o tom niet žiadnych pochýb, ve´d vyzerá ako bohyňa.

dara rolins

Nedávno nás na Instagrame zásobovala fotkami v plavkách z dovolenky na Bali, ktorú absolvovala spolu s jej tanečníčkami, ktoré jej robia doprovod na koncertoch. Hoci sú jej kolegyne od Dari aj o 20 rokov mladšie, postavu jej môžu len v dobrom závidieť. Veď pozrite sa sami.

  

Odvážne fotografie Dary Rolins nájdete >>>TU<<<, >>>TU<<< a >>>TU<<<!

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Katarínka
Študentka ekonómie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl a móda sú jej blízke preto, lebo verí, že práve oblečenie o človeku veľa napovie. Nemá rada, keď k oblečeniu ľudia pristupujú povrchne. Okrem iného miluje zvieratá, prírodu, cestovanie, umenie a úprimnosť. Tú očakáva od iných, ale najmä sama je úprimná, čo nie je vždy všetkým príjemné.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here