Anorexia je jednou z najvážnejších chorôb, ktorá stále viac a viac trápi mladé ženy po celom svete. Dokáže napadnúť nielen telo, ale aj psychickú stránku človeka. Zotaviť sa z nej nie je vôbec jednoduché. 

Týmto si prešla aj Holly Griffiths z Londýna, ktorá má dnes 28 rokov. Anorexiou začala trpieť už ako 9-ročná, pretože sa neustále cítila tučná a nedokonalá. Hladovanie sa podpísalo nielen na tele dievčaťa, ale takisto aj na jej psychike. Z Holly sa postupne stala úplná troska.

Holly skutočne neznášala svoje telo a mala pocit, že má nadváhu, čiže si nebola vedomá toho, že potrebuje pomoc. Nič nejedla, každý deň plakala a nemohla sa pozrieť do zrkadla. Všetko sa však zmenilo.

Britka si postupne uvedomovala, že takto život fungovať nemôže. Navštívila odborníkov a tí jej povedali, že pokiaľ nepriberie, dožije sa maximálne 25 rokov. Odvtedy prešla obrovskou zmenou, začala sa správne stravovať a aktívne cvičiť. Vyjadrila sa, že sa rozhodla ostať zdravá kvôli tomu, že chce jedného dňa mať deti. A to sa jej aj nakoniec podarilo. 🙂

Pred 

Po

Foto: InstagramZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here