Známa celebritná rodina Kardashian zažila prednedávnom obrovský šok a to síce neveru Tristana Thompsona. Najviac sa tento fakt dotkol tehotnej Khloe, ktorá si myslela, že spoločne s basketbalistom zostarnú, no realita je iná. Odhalená nevera má šokujúci dopad!

Khloe ostala v šoku, keď sa objavili fotky Tristana Thompsona, ktorý sa v bare bozkával so striptérkou Lani Blair a potom spoločne namierili do hotela. Namiesto toho, aby si blondínka vychutnávala posledné chvíľky tehotenstva, musí riešiť závažnejší problém.

Spoločne s basketbalistom bývajú v Clevelande, takže jej jediná starosť je dostať sa odtiaľ, čo najskôr preč. Bohužiaľ je v pokročilom štádiu tehotenstva a cestu lietadlom má zakázanú. Samozrejme, že jej na pomoc v tejto ťažkej situácii priletela matka Kris Jenner a v najbližších dňoch sa k nim pridajú aj jej sestry. Aby toho nebolo málo, Khloe začala pociťovať silné kontrakcie, čiže pôrod je len otázkou času.

 

Zdroj: Instagram / YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here