Talentovaná, no predovšetkým nádherná majiteľka perfektnej postavy Selena Gomez prežíva ťažké životné obdobie, no nevzdáva sa skvelých spoločných chvíľ prežitých s priateľmi. Vyrazili si jachtou na kresťanský festival Hillsong Church v Sydney, ktorý každý rok speváčka navštevuje, rovnako ako aj jej bývalý priateľ Justin Bieber! Paparazzi ju zachytili v plavkách a verejnosť ostala v šoku!

Tmavovláska poriadne pribrala na váhe, či už to spôsobil stres či strata milovaného nevieme, každopádne si z toho speváčka hlavu nerobí a svoje kilá navyše nosí z hrdosťou, i keď si trošku bruško skrývala. Sel pristane každá veľkosť a je jasným dôkazom toho, že aj celebrity priberajú a nevyzerajú vždy tak dokonale, ako nám ich médiá prezentujú, bravo!

Sel pred rozchodom

Speváčka po rozchode

Spomínané fotky z jachty nájdete —TU— a —TU— !

Zdroj/Foto: Instagram / YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here