Kanadský spevák Justin Bieber sa evidentne tak skoro nespamätá z rozchodu s krásnou Selenou Gomez. Prestal mať záujem o seba aj svoje okolie, na všetkých fanúšikov pôsobí skleslo a mrzuto. Niet divu, keď stratil lásku svojho života. No takto zanedbaného sme ho už dávno nevideli!

Ťažké životné obdobie so sebou prináša aj stratu záujmu, náladovosť, skleslosť a mrzutosť. Niečo o tom vie aj spevák, ktorý na diaľku kričí, aký je nešťastný. Je to na ňom aj extrémne vidno, vyzerá zanedbane, má dlhé vlasy a ešte k tomu mastné. Radšej si ich dá do copíku, než aby si ich umyl. Určite poznáte strašiakov z filmov, ktoí dávajú pozor na obilie, nepripomína Vám jedného z nich? Tento “bezdomovecký” look spevákovi vôbec nepristane… my chceme späť starého Justina!

Justin pred rozchodom

Justin po rozchode a bez nálady

 

Zdroj: Instagram / YouTube

 

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here