Prekrásna a talentovaná herečka a speváčka Demi Lovato zmenila radikálne svoj vzhľad. Fanúšikov šokovala svojimi najnovšími fotkami, našli sa aj kladné aj záporné komentáre. Na ktorú stranu sa pripojíte vy?

Keď sa povie meno Demi Lovato, predstavíte si krásnu babu s dlhými čiernymi vlasmi, no to je už minulosť. Speváčka sa rozhodla pre radikálne kratšie vlasy, kvôli tomu, že ich mala veľmi zničené z farbenia, žehlenia a podobne. Nový, krátky strih je však štýlová záležitosť, zvýraznil speváčke tvár aj jemné črty na nej a teraz vyzerá brutálne dobre, nemyslíte?

Speváčka ako dlhovláska

Demi ako krátkovláska

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here