Kylie Jenner sa len prednedávnom stala matkou a už sa objavili špekulácie o jej údajnom podstúpení plastického vylepšenia. Na sociálnej sieti sa objavili fotografie z rodinnej oslavy Khloe Kardashian, kde nechýbala ani mladá mamička. Avšak prišla z niečim oveľa väčším než sme zvyknutí!

Všetci prítomní hostia si to všimli, pretože to bilo do očí. Fanúšikovia ostali pobúrení, že hneď čo porodila Stormi siahla opäť po injekciách. Kylie je známa tým, že miluje botox, nakoľko mala kedysi veľmi tenké pery. Kvôli tehotenstvu si ich však nemohla dopichávať, aby sa nepoškodil plod.

Teraz, keď už nie je tehotná bola len otázkou času plastika. Opäť si nechala zväčšiť pery, aby predišla psychickému trápeniu, ktoré prežívala počas gravidity. Pery sa jej totiž rapídne zužovali a to nemohla dopustiť. Zas a znova ich má plné, objemné a krásne.

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here