Možno si myslíte, že ste už videli všetko z oblasti líčenia a že vás už nič len tak ľahko nezaskočí, no mýlite sa! Internetom začal kolovať ďalší uletený trend, ktorý doslova zaplavil Instagram a ženy sú ním posadnuté. O čo presne ide v tomto líčení a ako sa volá?

 

Predstavujeme Vám pixelové líčenie!

Určite si spomínate na staré video hry v počítači alebo hry v playstatione ako napríklad: Super Mario či Crash Bandicoot. Pýtate sa čo majú tieto dávne hry spoločné s rokom 2017? Nuž, práve počítačová grafika je základom tohto líčenia, pozostáva z rôznych geometrických tvarov, ktoré sú poskladané do vzorcov a tým pripomínajú grafické pixely počítača!

 

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here