Určite si pamätáte na túto skvelú rodinnú komédiu v ktorej si zahral jeden z najkrajších mužov sveta Dwayne Johnson v hlavnej úlohe. Po jeho boku si zahrala v tej dobe len 9 ročná Madison Pettis, úlohu jeho utajenej dcéry Payton. Od premiéry filmy ubehlo už neuveriteľných desať rokov a z malej Madison sa stala nádherná žena, ktorá sa venuje ďalej herectvu, modelingu a spevu. Jej krásou dokáže pomotať hlavičky mnohých mužov, nemyslíte?

Takto vyzerala herečka vo svojich 9 rokoch, počas natáčania filmu!

 

Teraz má herečka 19 rokov a je z nej úchvatná žena!

 

Po rokoch sa stretla so svojim filmových otcom opäť počas udalosti na červenom koberci, musíme uznať, že aj po rokoch vyzerajú obaja úžasne!

 

Zdroj: InstagramRurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)