Rita Ora patrí jednoznačne medzi najkrajšie speváčky a herečky sveta. Svojou krásou odrovnala milióny mužov na svete a milión žien jej šarm závidí. No rozmýšľali ste niekedy ako táto kráska vyzerá bez mejkapu? 

Blondínka určite nepatrí k ženám, ktoré by sa za svoj zovňajšok hanbili, práve naopak. Rada sa odhaľuje, ukazuje svoje dokonalé krivky, nakoľko vie, že si to môže dovoliť. Ak sa koná nejaká akcia, Rita je vždy perfektne upravená, dokonale nalíčená, je to pre ňu charakteristické.

No ak by ste ju stretli minulý týždeň ako vystupuje z auta v obyčajných handrách a bez mejkapu, určite by ste okolo nej prešli bez povšimnutia. Ako slávna celebrita rozhodne nevyzerala, skôr vyzerala ako malé rozkošné dievčatko a nie ako dvadsať-sedem ročná žena, presvedčte sa!

Fotky krásnej speváčky, kde vyzerá ako každá druhá žena bez mejkapu nájdete —TU—    a —TU— !

Zdroj: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here