Farma patrí k najsledovanejším reláciám televízie markíza. V minuloročnej šou bolo dosť výrazných tvárí, no ako to v súťaži chodí, len jeden sa môže stať víťazom. Ex farmárka, ktorá sa tajne vydala patrila medzi výrazné tváre, no v obľube ju diváci veľmi nemali. Tušíte o koho ide?

Reč je o známej Češke Petre Palúskovej, ktorá už počas šou spomínala, že hľadá toho pravého, s ktorým by si mohla založiť rodinu. Dlho jej to netrvalo, pretože hneď po skončení “Farmy” oznámila prostredníctvom Facebooku svoje zásnuby s tajomným Austrálčanom, ktorého meno nechce prezradiť.

Na prípravu svadby nemala dvojica veľa času, nakoľko sa vzali vo štvrtok v Austrálii. Petra zverejnila na Instagrame fotku v svadobných šatách a šokovala tým všetkých fanúšikov. Je o nej povestne známe, že sa rada odhaľuje, no tentoraz zvolila jemné a decentné svadobné šaty.

 

Zdroj: Instagram / pexels.comRurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)