Aktuálne je horná časť tela mladého speváka doslova pokrytá čiernym pigmentom, ktorý na ňom zostane naveky. Posledné úpravy a zároveň najväčšia časť práce tohto „veľdiela“ sa pritom udiala iba minulý rok a priniesla so sebou aj množstvo kritiky. Justin Bieber sa však konečnou podobou popýšil až teraz.

 

Jeho detailná fotografia na Instagrame zobrazuje celý arzenál na seba nadväzujúcich tetovaní, ktoré pred pár mesiacmi veľa fanúšikov odcudzovalo. Justin ale má vo svojom rozhodnutí jasno a rázne odmieta názor, že výsledok 100-hodinovej práce je za hranicou nevkusu. K príspevku sa preto vyjadril slovami: „Ak by tetovanie nebolelo, každý by ho mal. Dobre teda, česť výnimkám!! Viac ako sto hodín práce na mojom tele a nevzal by som späť ani jednu jedinú…úplne zbožňujem umenie a svoje telo som premenil na plátno čo je oveľa väčšia zábava.“  A možno má pravdu.

justin bieber tetovania

justin bieber tetovania

justin bieber kerky

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here