Známa dvadsať sedem ročná speváčka Taylor Swift pred nami schovávala svoje mladšie dvojča, ktoré žije v Anglicku! Laura má len 20 rokov ale jej podoba s blondínkou je priam neuveriteľná!

Laura je veľkou fanúšičkou Taylor a je si vedomá svojej podoby s ňou. Vraví, že sa s rovnakými črtami tváre jednoducho narodila. Raz sa zúčastnila jedného z koncertov speváčky a neverila vlastným očiam, keď sa s ňou fanúšikovia Tay chceli vyfotiť. Zdá sa, že ani oni samy nemali potuchy o tom, že je Laura len skvelou napodobeninou známej celebrity! Pozrite si fotky a presvedčte sa, že ani vy samy by ste neuhádli, ktorá z nich je skutočná autorka hitu “Style” !

Skutočná Tay v plnej kráse

 

 

Jej verná kópia Laura

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here