Nohavicový kostým je nestarnúcou súčasťou ženského šatníka. Poznáme ho od čias Coco Chanel, ktorá ho preslávila a dovolila ženám nosiť nohavice, ktoré sú napriek pohodlnosti elegantné a pôsobia luxusne.

Jeho štýly a strihy sa časom menili, no vždy si zachovával serióznu fazónu, aj keď mal pastelové farby. A tu je ten rozdiel, tentokrát sa budeme baviť len o farebných kostýmoch, ktoré však budeme nosiť inak ako doteraz. Lodičky vymeníme za nízku podrážku, vy odvážne za tenisky. Blúzku nechajte doma a dajte priestor hlbokému výstrihu. Ak na to nemáte odvahu, zvoľte namiesto košele rolák a sako nechajte rozopnuté. Kostým doplňte brošňami, môže ich byť viac, zaujímavým opaskom a výraznou taškou. Nezabúdajte ani na výrazné náušnice a náramky.

Pokiaľ ide o materiály, šialený a zatracovaný menčester je späť! V chladných dňoch vás určite príjemne zahreje.

Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Katarínka
Študentka ekonómie, ale vo voľnom čase najradšej sleduje módne dianie. Sleduje módne blogy, z ktorých sa rada inšpiruje. Štýl a móda sú jej blízke preto, lebo verí, že práve oblečenie o človeku veľa napovie. Nemá rada, keď k oblečeniu ľudia pristupujú povrchne. Okrem iného miluje zvieratá, prírodu, cestovanie, umenie a úprimnosť. Tú očakáva od iných, ale najmä sama je úprimná, čo nie je vždy všetkým príjemné.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here