Známa herečka, ktorá obľubuje módu, vždy žiarila na uliciach sa nám stratila pred očami! Na jej nových snímkach to nie je ani ona! Kam sa podela krásna blondínka?

Nuž nové fotky naozaj zarážajú všetkých, ktorý ju poznajú. Každý si na ňu spomína ako na očarujúcu celebritu s výborným vkusom. Teraz vyzerá skôr ako bezdomovec. Ale je to len dočasné. Herečka nakrúca nový film s názvom “The Rhythm Section” v Anglicku.

Preto má na sebe vyťahané veci a strhanú tvár, je to súčasť roly. Blake Lively stále patrí k najkrajším ženám Hollywoodu! Preslávil ju film “Sesterstvo putovných nohavíc” a Gossip Girls”. Snáď sa čoskoro vráti stará Blake v špičkovom outfite!

 

Zdroj: InstagramRurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)