V tomto prípade sa možno osvedčí, že aj zlá reklama je reklama. Modelka Ming Xi totiž nepatrí medzi tie najznámejšie tváre veľkolepej šou, no po tomto jemnom zaváhaní sa jej meno dostáva pod kožu mnohých ľudí a to hlavne prostredníctvom videa, ktoré internetom koluje rýchlosťou svetla.

 

Stane sa

Oficiálny dátum zverejnenia šou pre divákov je 28. november, no natáčanie už majú krásky za sebou a zopár záznamov na seba nenechalo dlho čakať. Takým je aj pád čínskej modelky Ming Xi, ktorá sa pošmykla a vzápätí spadla na kolená. Podľa záberov to ale zvládla s nevídanou gráciou, keďže úsmev na perách nestratila ani počas pádu a dokonca ani po ňom (FOTO nájdete aj TU či TU)

Ming Xi modelka spadla Victorias Secret 2017

Nová tvár

Za ňou nasledujúca Gizele Oliveira, tento rok kráčala po móle Victoria´s Secret prvýkrát. Neváhala však a kolegyni pomohla vstať i umožniť dôstojne dokončiť svoju chvíľku slávy pred kamerami. V nepríjemnom okamihu Brazílčanka dokázala, že titul anjela si právom zaslúžila.

Gizele Oliveira modelka spadla Victorias Secret

Zdroj: glamour.com | Foto: Instagram | Video: YoutubeLumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.