Nina Dobrev sa čoraz viac stáva módnou ikonou pre nejednu ženu. Možno už aj vás vo veľa veciach inšpirovala, avšak ak ste slabé povahy, nenechajte sa Ninou inšpirovať aj tentokrát! Nina sa totiž rozhodla pre radikálnu zmenu vzhľadu a garantujeme vám, že takto by ste sa rozhodli vyjsť na ulicu naozaj len v krajných situáciach!

O Nine Dobrev je všeobecne známe, že rada experimentuje a nebojí sa na svojom výzore hocičo zmeniť. Pre istú zmenu sa rozhodla aj v tomto čase a my už teraz vieme, že vás jej nový look dostane!

Nina je zarytou milovníčkou Halloweenu a ani tento rok nesklamala! Už prešlo veľa času odvtedy, čo sa na strašidelný sviatok prezliekla za Hermionu Grangerovú, resp. za celú Zlatú trojicu. Tento rok ohúrila svojím outfitom, ktorý je síce dokonalý, ale minimálne nám osobne spôsobuje husiu kožu.

Páči sa vám Ninin tohtoročný kostým?

Zdroj / Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Dievča závislé na pozeraní seriálov, písaní príbehov, obdivovaní krásy rôznych hercov (tajných milencov a manželov) a čítaní príbehov, pri ktorých možno spozorovať to najlepšie medzi riadkami.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here