Odkedy sa stala mladá modelka Kylie Jenner matkou rozkošnej Stormi Webster Jenner neprestáva fanúšikov zásobovať fotografiami maličkej. Donedávna jej tváričku skrývala, no konečne ukázala malú princeznú svetu a bystrému oku fanúšika neunikol tento šťavnatý detail!

Asi najväčší fanúšik tmavovlásky si dal tú námahu, aby získal fotografiu mladej Kylie v detskom veku, kvôli podozreniu zjavnej podoby matky a dcéry. A podarilo sa mu nemožné, s čím sa okamžite pochválil na sociálnej sieti.

Porovnal fotografie obidvoch krásavíc a výsledok je viac než ohurujúci. Dokonca samotná mamička si je vedomá podoby medzi ňou a Stormi a je na to značne pyšná, veď napokon posúďte sami!

 

Zdroj: Instagram / Twitter/ YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here