Američania berú tento sviatok trochu inak ako my. Pre nich symbolizuje novoročný bozk, vstúpenie spoločne do Nového roka a presne toto chce aj Sel, nie je to rozkošné?

Podľa blízkeho zdroja speváčky, netúži po ničom inom, len po tom aby sa s Justinom o polnoci pobozkali a vstúpili spolu do roku 2018, povedal exkluzívne pre “HollywoodLife”. Tento rok bol pre nich ťažký, no napriek všetkému sú stále spolu a sú oveľa silnejší. Držíme palce, aby sa jej želanie vyplnilo 😉

 

Zdroj: InstagramRurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)