Známa slovenská speváčka Emma Drobná začala svoju spevácku kariéru v talentovej šou Superstar, ktorú aj vyhrala. Odvtedy už prešiel nejaký ten rôčik a z mĺkvej dievčiny sa stala hotová žena. Najnovšie speváčka šokovala fanúšikov počas odovzdávania cien OTO odvážnym outfitom a novým účesom!

 

Speváčka bola na slávnostnom odovzdávaní cien neprehliadnuteľná, vďaka štýlovému outfitu od známeho slovenského návrhára Fera Mikloška. Emma šokovala svojich fanúšikov, pretože šaty mali dva rozparky a boli veľmi odvážne. Mala čo robiť, aby si ustrážila svoj rozkrok, no podarilo sa jej to na jednotku. Bystrému oku divákov neunikol ani detail, že sa diva vrátila k blond farbe. Video z galavečera si môžte pozrieť —TU— !

Takto vyzerala predtým

A takto vyzerá dnes

 

Zdroj: Instagram / YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here