Svoje meno si začala budovať pôsobením v reality show Hotel Paradise, no od tej doby sa veci poriadne zmenili. Nela Slováková v súčasnosti podniká so svojimi plavkami a niet pochýb, že sa jej v tomto biznise darí. Marec trávi na Bali, kde si zmyslela máličko experimentovať a svoje blond vlasy prefarbila naružovo.

Češka, ktorá pravidelne provokuje fotkami s dokonalou postavou má na Instagrame vyše 200 000 sledovateľov. Je módnou inšpiráciou pre mnoho ľudí, ktorí ju však nepoznajú ináč ako blondínku. Sama priznáva, že zo zmeny akou je ružová farba na jej hlave mala chvíľu strach, no napokon sa odhodlala. To všetko vďaka spolupráci s firmou s maskami na vlasy, ktorých farba sa stratí už po troch umytiach.

nela slovakova ruzove vlasy

Ku pestrofarebnej fotografii seba s „cukríkovou“ korunou krásy napísala: „Loni jsem straaašně chtěla ružový vlasy, ale nějak jsem se neodhodlala. Představa, že já, zareknutá blonďatá konzerva, budu mít na hlavě ružovou, která by se mi třeba nelíbila, pro mně byla odstrašujíci..“. Nakoniec si však produkt nevedela vynachváliť. Vyskúšate?

ruzove vlasy nela slovakova

nela slovakova nove vlasy

nela slovakova nove vlasy

nela slovakova bali

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here