A ešte raz nám niekto bude tvrdiť, že na Slovensku nemáme šikovných a schopných chlapov. Príkladom toho je mladý fešák Denis, ktorý celý svoj život zasvätil športu, bojovému umeniu, rozkošnej dcérke a najnovšie aj modelingu. 

31-ročný Denis pochádza z východného Slovenska, vyštudoval Fakultu telesnej výchovy v Prešove a momentálne pôsobí v Hasičskom a záchranárskom zbore SR, na pozícii hasič záchranár.

Okrem dobrého jedla miluje svoju malú princeznú Karolínku a k športu ho to ťahalo už odmalička. Fitness, box či korčule sú len slabým odvarom, vo veľkej miere sa venuje aj tréningom karate. V minulosti aktívne a súťažne zápasil za slovenskú reprezentáciu, z medzinárodného turnaja v Rumunsku aj európskej univerziády si odniesol 1. miesto.

Najnovšie sa do jeho, už beztak zaplneného denného rozvrhu, pridali nové skúsenosti s fotomodelingom. “Zatiaľ to nie je nič veľké, avšak možnosti sú neobmedzené. Mám za sebou menšie fashion shooty a fotenie pre známu značku športového oblečenia Reebok,” objasňuje Denis.

Pri otázke, čo si najradšej oblieka, či ako vyzerá jeho najpohodlnejší outfit, nemusel príliš dlho rozmýšľať. “Mám rád rotrhané slim jeansy, jednofarebné tričká a pohodové boty. V jednoduchosti je krása, milujem čiernu, červenú khaki aj kráľovskú modrú. Väčšinu vecí si kupujem v daný moment, musia ma zaujať a očariť na prvý pohľad,” opisuje.

A čím sa ešte rád obklopuje? Pozitívnymi rozumnými ľuďmi a úsmevom. 🙂 Denisovi držíme prsty, garantujeme vám, že o ňom ešte budeme počuť. Ak by ste si chceli pozrieť viac jeho fotiek a sledovať nielen storky z tréningov či kuchtenia medzi panvicami, určite mu dajte follow >>TU<<

Denisa nájdeš aj na Instagrame >>TU<<

Foto/Zdroj: Instagram, FacebookZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here