Fanúšikovia tejto hviezdnej dvojica sú nadšení z najnovších správ. Miley Cyrus a Liam Hemsworth sú konečne pripravení a odhodlaní splniť si ich novoročné predsavzatie. Chcete vedieť aké to je?

Podľa časopisu “Now to Love” sa dvojica konečne rozhodla, že si založia rodinu. Rok 2018 bude pre nich prelomový, myslia si, že nastal konečne ten správny čas. Doteraz mali každý veľa práce, ale teraz sa rozhodli, že sa chcú vo svojom osudovom vzťahu posunúť o krok vpred a chcú byť rodičmi.

Možno na tom majú zásluhu aj ich rodičia, ktorí si veľmi želali stať sa starými rodičmi. Podľa nich sa páru narodí nádherné bábätko, ktoré bude mať mnoho talentu po rodičoch. Držíme palce, aby to Miley a Liamovi vyšlo.

 

Zdroj: InstagramRurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)