Ľudia po celom svete sú doslova posadnutí tým, čo má manželka princa Harryho, Meghan Markle, oblečené na rôznych spoločenských udalostiach. Nie každému je však jej strohý, kráľovský dresscode po chuti. 

Je jasné, že stať sa členkov tak vznešenej rodiny nie je vôbec jednoduché. Nedávno sme vám priniesli článok o tom, čoho všetkého sa musela Meghan vzdať, keď si vzala princa Harryho. Tieto extrémne prehnané zákazy a príkazy sú teraz súčasťou jej života a takisto je to aj s obliekaním, vojvodkyňa si na seba nemôže dať hocičo.

Rovnako to bolo aj na svadbe ich priateľov, na ktorej sa pred pár dňami objavil aj kráľovský pár. Fanúšikovia znechutene odvracali hlavy pri pohľade na ich outfity a fotografie z oslavy si poriadne podali v komentároch na sociálnych sieťach. Táto udalosť však spôsobila ešte viac galiby a za všetko môžu šaty manželky princa Harryho, ktoré neboli poriadne zapnuté. 

Meghan si asi v rýchlosti zabudla pozapínať všetky gombíky na šatách, čo spôsobilo, že jej počas svadobnej hostiny začala vykúkať čipkovaná podprsenka. Fotografie z oslavy preto spôsobili obrovský ošiaľ (predsa len Meghaninu podprsenku nevidíme každý deň) a  jej spodné prádlo sa tak stalo témou číslo jedna. 

Niektorí sledovatelia si však nemohli odpustiť negatívne komentáre na šatník mladej tmavovlásky. “Meghan prišla na svadbu v nepochopiteľne tmavom oufite. Vyzerala ako keby ide na pohreb a potom zámerne ukázala na kamery podprsenku?! Nevesta a ženích vyzerajú krásne a mlado, ale Meghan ukradla všetku pozornosť svojim zámerne príšerným outfitom,” vyjadrila svoje rozhorčenie jedna fanúšička na Twitteri.

Spôsobila aj podľa vás Meghan rozruch zámerne? 

Foto: Instagram, Youtube