Christina Aguilera má už síce 37 rokov, no pri pohľade na jej najnovšie fotografie pre Paper magazín, by ste možno ani neverili, že je to ona. Počas celej jej kariéry je zvyknutá šokovať svojim vzhľadom a  naturálnym lookom  vyráža dych znova.

 

Pre Paper magazín sa zmienila o móde, se*ualite aj ženskom postavení v spoločnosti. Jej časté zmeny vzhľadu pritom majú svoje opodstatnenie a pár slov spomenula aj na túto tému: „Vždy som bola niekým, kto rád experimentuje, zbožňuje divadlo a hraje určitú rolu, či už vo videu alebo na pódiu. Je to oslobodzujúci pocit keď môžete všetko odhaliť a vážiť si vašu prirodzenú krásu aj to, kým v skutočnosti ste,“ dodala.

christina aguilera bez mejkapu

Ako vidieť, Xtina sa ani tentoraz nevzdala svojej platinovej blond farby vlasov, no napriek tomu z nej tzv. „no makeup look“ urobil úplne iného človeka. Len ťažko uveríte, že modré oči a stále mladučko pôsobiaca tvár naozaj patria 37-ročnej matke dvoch detí. Wau!

christina aguilera paper magazin

christina aguilera bez mejkapu

christina aguilera

Zdroj: eonline.com, papermag.com | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here