Nové spoločné fotografie Justina Biebera a Baskin Champion obleteli celý svet rýchlosťou svetla a dostali sa až do Austrálie, kde trávi voľný čas speváčka Selena Gomez. Našiel si spevák za ňu náhradu v podobe krásnej modelky? Reakcia tmavovlásky ti vyrazí dych, TOTO urobila!

Blízky zdroj speváčky povedal exkluzívne pre “HollywoodLife”, že keď Sel uvidela tieto fotky, ostala v šoku. Cítila sa zranená, oklamaná aj sklamaná a hneď si objednala lietadlo a utiekla priateľom z Austrálie, aby sa mohla okamžite vrátiť domov. Jediné po čom túžila bolo stretnutie s Kanaďanom zoči voči, aby si vyjasnili, čo presne sa deje, či ju nahradil.

Nečudujeme, že sa cítila bezradne, pretože jej Justin sľúbil, že jej dá toľko času, koľko bude potrebovať a počká na ňu. Sel je podľa jeho vlastných slov jediná láska jeho života a rešpektoval jej rozhodnutie, že potrebuje pauzu a čas na rozmyslenie a náhle sa stalo toto? A možno práve tieto fotky dokážu zázrak, že sa hrdličky k sebe vrátia, možno len tmavovláska potrebovala podnet, aby si uvedomila to, čo oči ešte nevidia, no srdce to dávno vie.

Zdroj: Instagram  / YouTUbe

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here