Nové spoločné fotografie Justina Biebera a Baskin Champion obleteli celý svet rýchlosťou svetla a dostali sa až do Austrálie, kde trávi voľný čas speváčka Selena Gomez. Našiel si spevák za ňu náhradu v podobe krásnej modelky? Reakcia tmavovlásky ti vyrazí dych, TOTO urobila!

Blízky zdroj speváčky povedal exkluzívne pre “HollywoodLife”, že keď Sel uvidela tieto fotky, ostala v šoku. Cítila sa zranená, oklamaná aj sklamaná a hneď si objednala lietadlo a utiekla priateľom z Austrálie, aby sa mohla okamžite vrátiť domov. Jediné po čom túžila bolo stretnutie s Kanaďanom zoči voči, aby si vyjasnili, čo presne sa deje, či ju nahradil.

Nečudujeme, že sa cítila bezradne, pretože jej Justin sľúbil, že jej dá toľko času, koľko bude potrebovať a počká na ňu. Sel je podľa jeho vlastných slov jediná láska jeho života a rešpektoval jej rozhodnutie, že potrebuje pauzu a čas na rozmyslenie a náhle sa stalo toto? A možno práve tieto fotky dokážu zázrak, že sa hrdličky k sebe vrátia, možno len tmavovláska potrebovala podnet, aby si uvedomila to, čo oči ešte nevidia, no srdce to dávno vie.

Zdroj: Instagram  / YouTUbe

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here