Kylie Jenner je známa svojou extravagantnou povahou aj tým, že veľmi rada mení vzhľad či farbu vlasov. Počas tehotenstva sa držala na uzde, no teraz jej nič nebráni v tom, aby bolo sama sebou. Fanúšikov jej najnovší vzhľad veľmi zaskočil!

Počas materstva sa rozhodla modelka, že si nebude farbiť vlasy v záujme malej Stormi, no teraz keď sa malá narodila sa Kylie rozhodla pre veľkú zmenu. Oznámila ju svojim fanúšikom na sociálnej sieti s tým, že si myslí, že by mala byť blondínkou. Komentáre na seba nenechali dlho čakať a fanúšikovia sú z tejto predstavy totálne nadšení. Možno to tmavovlásku nakopne a opäť za-experimentuje s vlasmi ako je jej zvykom.

Fotošpeciál vlasových premien modelky

Táto fotka vyvolala ošiaľ u fanúšikov, ste za?

Zdroj: Instagram  / gzsihai.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here