Kylie Jenner len nedávno porodila krásnu dcérku Stormi Webster Jenner, presnejšie povedané 1. februára tohto roku. Od pôrodu ubehlo sotva 46 dní a novopečená matka sa chváli tip top postavou! Je to priam neuveriteľné, ako to dokázala?

Niekto by si mohol pomyslieť, že si určite nechala odstrániť chirurgicky tuk z brucha, no je to omyl. Kylie má okrem plastík obľubu aj v sťahovacích korzetoch, ktoré veľmi rada používala aj pred tehotenstvom.

Samozrejme, že počas gravidity nabrala dosť kíl a chce sa čo najskôr vrátiť do svojej veľkosti a je preto ochotná urobiť čokoľvek. Len nedávno zverejnila na svojom Instagrame fotografiu so sťahovacím pásom a následne fotky z výrivky. Je to priam neuveriteľné, že za tak krátku dobu od pôrodu vyzerá jej postava takto, nemyslíte? Čarovný korzetík v ktorom určite sotva dýchate asi stojí naozaj za to!

Takto vyzerala pred pôrodom

Takto vyzerá 46 dní po pôrode

Fotku z výrivky nájdete —TU— !

Foto: Instagram, YouTube, Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here