Krásna a talentovaná speváčka, herečka a módna ikona Selena Gomez si prechádza v živote veľmi ťažkým obdobím. Hádky s matkou, rozchod s milovaným Justinom jej na psychike nepridali. Je azda toto dôvod zmeny jej vzhľadu, ktorým Vám vyrazí dych?

Nádherná Selena bola známa svojimi dlhými, tmavými vlasmi, ktoré boli korunou jej krásy. V poslednej dobe však speváčka šokovala fanúšikov zmenou farby vlasov na blond, či kratším zostrihom.

Nuž tento ošiaľ ju rýchlo prešiel a vrátila sa späť ku svojej prirodzenej hnedej farbe vlasov. Aby účesu dodala ten správny šmrnc, nechala si vlasy predĺžiť a dodala ofinu.

Najnovšími fotkami však šokovala fanúšikov, pretože jej dlhé kadere sú už minulosťou. Najnovšie zvolila najkratší zostrih vlasov, aké kedy mala. Čo poviete pristane jej to?

Zdroj: Instagram / Pinterest.comRurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)