Plavková sezóna začína a na svojom Instagrame to dokazuje aj modelka z rodiny Kardashian-Jenner, Kendall. Štíhla tmavovláska vyzerá na fotkách vždy bezchybne, no v skutočnosti to tak nemusí byť. Keďže modelky jej formátu si nemôžu dovoliť plastické operácie, ani Kendall ako jediná z rodiny žiadnu nepodstúpila, napriek tomu je so svojim telom maximálne spokojná.

Nie je síce postavou krv a mlieko ako jej sestry ale dokáže ukázať inú stránku krásy. Záber v žltých plavkách, ktorý zverejnila však rozpútal vášnivé debaty a spustil tisíce komentárov na jej malé prsia, no na druhej strane ukázal, že ľudia v tomto storočí už pre hodnotenie krásy nie je veľkosť ženského poprsia prioritou. Toho názoru boli hlavne zástancovia, ktorí jej inak dokonalú postavu bránili.

Okrem toho, sa pod fotkami Kardashianiek objavujú veľmi často komentáre typu „Lb“ alebo „Cb“ či „Fb“. Ide o skratky k slovám „like/comment/follow back“, ktoré doslova zaplavili túto snímku. Ľudia tým chcú povedať, že fotku lajkli, komentovali alebo sledujú užívateľa iba pre to, aby im to daná osoba aj vrátila, nie preto, aby boli jej ozajstným fanúšikom. Pre takéto otravné komentáre istý časť vypla všetky komentáre aj sestra Kendall, mamička Kylie.

Fotky v plavkách môžete nájsť >>>TU<<<

Zdroj|Foto: seventeen.com, InstagramLumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.