Po nedávnych prekvapujúcich novinkách sa objavila ďalšia. Selena a Justin obnovili svoje priateľstvo a vyzerá to tak, že možno obnovia aj ich vzťah! Vyzerajú spolu úžasne a je vidno, že im obom robí dobre prítomnosť toho druhého. Fotografi ich prichytili priamo pri čine- presne pri tom, ako znova utužujú svoj vzťah.

Selena vôbec nesmúti za The Weekndom, skôr naopak – celá žiari! Možno za to môže jej bývalý ex Justin, ktorý si zaumienil, že si získa lásku svojej osudovej ženy späť, aj keby mal urobiť nemožné!. Rozhodol sa, že sa pokúsi ukázať speváčke, že od ich posledného rozchodu sa stal zodpovedným mužom! Chce vytvoriť krásne priateľstvo založené hlavne na vzájomnej dôvere a porozumení, dúfajúc, že z toho vznikne vzťah.

Dvojica sa rozhodla zajazdiť si na bicykli a spolu vyzerali naozaj štýlovo. No najväčším módnym kúskom ich outfitov boli práve ich široké úsmevy. Justin mal na sebe červenú mikinu ” Thrasher”, čierne šortky a červené tenisky značky “Converse”. Selena stavila na sivú farbu: šedý sveter a šedé legíny, ktoré doplnila bielymi teniskami.

Vidno, že si spolu dobre rozumejú a že sa blondiakovi možno splní sen, pretože sa k sebe túlili akoby už tvorili pár. Možno Bieber bol celý rok poslušný a tak dostane od Ježiška k Vianociam srdce krásnej Seleny!

 

Zdroj: Instagram

 Rurinka P.
Čo by som Vám tak o sebe mohla prezradiť? Milujem hudbu, spev, tanec, cestovanie, písanie a som strašnou nákupnou maniačkou, možno aj trpím nejakou chorobou, lebo keby vidíte moje preplnené skrine neviem čo by ste si pomysleli :D Ale zas na druhej strane neriadim sa vždy tým čo frčí a podobne... proste ak sa mi niečo páči a zaujme ma to tak to chcem a je mi jedno, čo si kto o mne bude hovoriť! Pamätajte si nie je zlé sa líšiť od iných, to je prednosť, ktorú v dnešnej dobe vníma veľa ľudí ako formu namyslenosti či veľkého ega, ale každý má svoj názor, horšie je byť stále so stádom a na všetko im prikyvovať, aj keď v skutočnosti máte iný názor! Asi toľko o mne , dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť a že si na mňa zvyknete ;)